Witaj!

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie w celach statystycznych (Google Analytics) oraz w celu integracji z witryną facebook.com. Masz możliwość zrezygnować z tej funkcjonalności korzystajac z odpowiednich ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej oznacza zgodę na powyższe postępowanie.

Kadra - Sonia Egner

Tancerka/Choreograf. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu; ukończyła studia na wydziale tańca w Codarts, Rotterdam Dance Academy w Holandii. Stypendystka programu Erasmus na wydziale choreografii w Institut del Teatre w Barcelonie. Brała udział w wielu festiwalach i warsztatach tanecznych, pobierała lekcje w Merce Cunningham Dance Studio w Nowym Jorku. Swój staż odbyła w zespole Introdans w Arnhem, Holandia.
Współpracowała z wieloma zagranicznymi choreografami i brała udział w projektach multidyscyplinarnych w Polsce i zagranicą.
W marcu 2014 roku odbyła się premiera jej multidyscyplinarnego filmu krótkometrażowego MIGRACJE III, będącego częścią Projektu Migracje, którego jest pomysłodawczynią: https://www.facebook.com/migracje.projekt.
Od listopada 2013 należy do sekcji aerobiku sportowego AZS Uniwersytetu Śląskiego (IV miejsce w kategorii solistek i I miejsce w klasyfikacji generalnej Otwartych Mistrzostw Śląska w Aerobiku Sportowym oraz III miejsce w klasyfikacji uniwersytetów w Mistrzostwach Polski w Aerobiku Sportowym). Działa społecznie w Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży "Uskrzydlamy" oraz "Dom Aniołów Stróżów" w Katowicach.

« Powrót